Hakkımızda

ßİZ KİMİZ ?

E-OYUN PARASI  olarak  4 yıllık mazisi ile Türkiye ve Dünya genelinde oynanan çevrimiçi oyunların E-pin satıcısı olan GameSatış, sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır.

Metin2 Yang

Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyununda Dilerseniz Yang (won) Satın alabilir Dilerseniz Oyunda Kazanmış olduğunuz Yang(won)’u sitemize satabilir oyun parasını gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz Nakit Paraya Dönüştürebilirsiniz.

PC OYUNLARI

Bilgisayar Oyunlarında İddaa Ediyoruzki En Uygun Fiyatlar E-Oyunparasi.com Adresimizde bulunmaktadır.

E-OYUNPARASI STEAM OYUN DAĞITICI FİRMASI OLUP TÜM HAKLARINI SAKLI TUTMAKTADIR.

BAKİYE NASIL YÜKLERİM ?

Sitemiz’e Üye olduktan sonra Banka Hesaplarımız kısmında bulunan adrese yüklemek istediniz miktarı havale edip canlı destek hattına bildirmeniz yeterli olup bakiyenizi sitemizin yoğun olmaması durumunda 2 dakika yoğun olma durumunda 5 dakikalık bekleme süresinden sonra bakiyenizin yüklendiğini görebilir ve keyifle alışveriş yapabilirsiniz…

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİR ?

Satın Aldığınız ürün Eğer OyunParası ise Oyuna giriş sürecine göre değişkenlik gösterebilir genel bekleme süresi en az 1 Dakika olup En fazla 5 Dakika içerisinde Satın aldığınız ürün teslim edilir.

Satın Aldığınız ürün Bir Bilgisayar Oyunu ise Alışveriş sepetinize ekledikten sonra satın alma işleminizi yaptığınız saniye hesabınıza gönderilir.

Lütfen Alışverişinizden Sonra Değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

The Players

Web Tasarım Kolay Kur