The Elder Scrolls Online – Greymoor

Available Platforms
Release Date

February, 2015

Developer

Rocksteady Studios

Publisher

Warner Bros. Interactive

Deals
The Elder Scrolls Online: Greymoor’da Skyrim’in karanlık kalbi derinden çarpıyor. Bir yıl sürecek gotik maceranın bu cüzünde, Batı Skyrim’in karlı topraklarını keşfet ve Tamriel’i bir zamanlar kasıp kavurmuş kadim vampir ordusuna karşı savaş. GREYMOOR İLE YOLCULUĞUNA BAŞLA - Yeni bir eğitim modu ve bağımsız hikayesi ile Greymoor yeni oyuncular için biçilmiş kaftan. BATI SKYRIM’İ KEŞFET - The Elder Scrolls V: Skyrim’deki olayların bin yıl öncesinde, bu ikonik ülkede maceraya atıl. Nordların aman vermez vatanını hem yüzeyden hem de yeraltından keşfet. KARANLIĞI ALT ET - Yaşayanların dünyasını Vampir ordusuna, Kurtadamlara ve Cadılara karşı koru. BİR YIL SÜRECEK GOTİK BİR DESTAN - ESO üç ayda bir çıkacak bölümlerle ilerleyen bir yıllık yeni bir macera sunuyor.

The Elder Scrolls Online: Greymoor’da Skyrim’in karanlık kalbi derinden çarpıyor. Bir yıl sürecek gotik maceranın bu cüzünde, Batı Skyrim’in karlı topraklarını keşfet ve Tamriel’i bir zamanlar kasıp kavurmuş kadim vampir ordusuna karşı savaş.

  • GREYMOOR İLE YOLCULUĞUNA BAŞLA – Yeni bir eğitim modu ve bağımsız hikayesi ile Greymoor yeni oyuncular için biçilmiş kaftan.
  • BATI SKYRIM’İ KEŞFET – The Elder Scrolls V: Skyrim’deki olayların bin yıl öncesinde, bu ikonik ülkede maceraya atıl. Nordların aman vermez vatanını hem yüzeyden hem de yeraltından keşfet.
  • KARANLIĞI ALT ET – Yaşayanların dünyasını Vampir ordusuna, Kurtadamlara ve Cadılara karşı koru.
  • BİR YIL SÜRECEK GOTİK BİR DESTAN – ESO üç ayda bir çıkacak bölümlerle ilerleyen bir yıllık yeni bir macera sunuyor.

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya başlayın!

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Markup: HTML Tags and Formatting

Header one Header two Header three Header four Header five Header six Blockquotes Single line blockquote: Stay hungry. Stay foolish.…
Boat Barco Texture

Post Format: Gallery

[gallery columns="1" link="none" size="large" ids="33,32,34,31,30,29"]

Post Format: Image

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9.7

Amazing

Pros

Cons

Web Tasarım Kolay Kur