DİABLO 4

Available Platforms
Genre

Adventure

Release Date

May 10, 2016

Developer

Naughty Dog

Publisher

Sony Interactive Entertainment

Deals

Geçtiğimiz Blizzcon 2019 etkinliğinde duyurulan Diablo 4 kanadından yeni bir bilgi geldi. Diablo 3‘ün üzerinden geçen yedi senenin ardından duyurulan dördüncü oyun, oyuncuları üzerinden büyük bir heyecan oluşturmayı başardı. Şimdi ise Blizzard, teknik anlamda dördüncü oyunun, üçüncü oyunun izinden gideceğini açıkladı. Geliştiricilerin Diablo panelinde belirttiğine göre dördüncü oyunu çevrimdışı bir şekilde oynamak imkansız olacak. Tek başınıza oynasanız bile devamlı çevrimiçi olmak zorunda olduğunuz oyun, bu yönüyle Diablo 3‘le aynı çizgide ilerleyecek. Muhtemelen Activision‘ın karar verdiği bu konu, oyuncuları üzecektir. Daha öncesindeyse başka bir Actvision yapımı olan Call of Duty: Modern Warfare‘ın da çevrimdışı oynanmadığına şahit olmuştuk. Bu konu da oyuncuları sinirlendirmişti.

Geçtiğimiz Blizzcon 2019 fuarında duyurulan Diablo 4’ten oyuncuları üzecek haber geldi

Blizzcon 2019 panelinde tepkilere neden olan bu karar, bakalım oyunun satışlarını ne kadar etkileyecek? Oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Blizzard, umarız oynanış anlamında takipçilerini memnun eder. Peki siz yeni Diablo 4 hakkında ne düşünüyorsunuz. Sizce oyun Diablo fanlarının beklentilerini karşılayacak mı?

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya başlayın!

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Markup: HTML Tags and Formatting

Header one Header two Header three Header four Header five Header six Blockquotes Single line blockquote: Stay hungry. Stay foolish.…
Boat Barco Texture

Post Format: Gallery

[gallery columns="1" link="none" size="large" ids="33,32,34,31,30,29"]

Post Format: Image

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10

Masterpiece

Pros

Cons

Web Tasarım Kolay Kur